Питання та відповіді

Ми пропонуємо адресну доставку, доставку на відділення кур'єрських компаній (Делівері і Нова пошта), а так само смовивоз з нашого складу.

Детальніше

Обата увагу, що адресна доставка здійснюється до входу в будівлю. Підйом на поверх і розвантаження великогабаритних товарів оплачується окремо.

Детальніше

У відділенні кур'єрської служби «Нова Пошта» замовлення буде перебувати протягом 5 днів. По закінченню цього терміну, товар повертається відправнику.

Зараз доступні такі способи оплати:
- готівкова оплата;
- безготівкова оплата
- оплата картами Visa і MasterCard
Детальніше

Ви можете залишити свою адресу електронної пошти і ми надішлемо Вам повідомлення, як тільки товар з'явиться в наявності.

Ви можете скасувати замовлення по телефону (044) 393-93-19, (067) 538-22-80 или (050) 388-12-88.

У вас залишаються два документа, які підтверджують наше з Вами співробітництво: виписана нами рахунок-фактура і документ про оплату, який надає банк. При перерахуванні грошей у нас виникає боргове зобов'язання перед Вами. Воно погашається тільки після підписання накладної, яку Вам привезе кур'єр. Таким чином, у Вас є всі важелі впливу на нас: суд, товариство захисту прав споживачів та інші. Також Ваші інтереси захищає закон "Про захист прав споживачів".

Будь-який товар супроводжується заповненим гарантійним талоном, в якому вказано його серійний номер. Таким чином, будь-яка підміна виключена.

Вартість замовлення узгоджується в момент його оформлення з нашим менеджером і залишається незмінною до моменту доставки і оплати. Також, будуть дійсні ті акційні пропозиції, які діяли на момент оформлення замовлення.

Будмакс
ул. Кирилловская, 160, корпус А 04073 Киев, Украина
(044) 393-93-19,