Поради з нанесення шпаклівки

Як ми всі добре знаємо - шпаклёванние поверхні виходять дуже гладкими і зменшують витрата матеріалу при фарбуванні їх. Сьогодні наданий величезний асортимент шпаклівок, як готових до застосування відразу з упаковки, так і вимагають попереднього замісу. Крім того - шпаклівку застосовують як під час внутрішньої, так і зовнішньої обробки. Але дуже важливо знати правила і прислухатися до порад по роботі з цим матеріалом, завдяки чому можна отримати приголомшливі результати і ідеально гладкі стіни.

Деякі корисні моменти по роботі зі шпаклівкою:

Перш за все, потрібно мати на увазі, що стінну шпаклівку потрібно наносити на стіни тільки після висихання першого шару грунтовки. Він заповнює невеликі тріщини і дефекти поверхні, і пропонує захисний підшар для шикарної забарвлення. Зверніть увагу, що шпаклівка, в основному, доступна в упаковка 1 кг, 5 кг і 25 кг.

За бажанням, можна застосувати один або два шари шпаклівки, просто дозвольте попередньою шару висохнути, перш ніж наносити наступний. Зазвичай при ремонті, для отримання бажаного результату і відтінку необхідні два шари оздоблювального покриття. Не забудьте послатися на інструкцію, дану з купленої шпаклівки для з'ясування часу сушіння і спеціальних вказівок, якщо такі є.

 

Перш ніж приступати до роботи, пам'ятайте, що під час процесу буде багато пилу, тому - бажано що б Ви одягали захисну маску і окуляри. Для безперервного процесу переконайтеся, що є потрібний робочий інструмент - шпатель, скребок, шліфувальний блок, шліфувальний папір, трохи води, шматочок тканини і щітка.

Для зачистки поверхні і підготовки під шпаклювання - використовуйте скребок або наждачний папір, стежте що б на всій поверхні не було бруду, пилу, жиру і тд. Якщо поверхня була попередньо пофарбована, то переконаєтеся, що вся відшаровується фарба видалена, а яку вирішили залишити - щільно прикріплена до стіни (цю фарбу все одно потрібно зашкурить, що б наступні шару щільно кріпилися до неї). Будьте обережні при підготовці дерев'яної поверхні, її дуже легко пошкодити скребком.

 

Ось і всі основні поради по роботі зі шпаклівкою. Рівні і гладкі стіни - це те, що потрібно для Вашого будинку!


Наш асортимент шпаклівок


Будмакс
ул. Кирилловская, 160, корпус А 04073 Киев, Украина
(044) 393-93-19,