Ручний інструментКупити ручний інструмент в інтернет магазині Будмакс!

Ручний інструмент вже дуже тривалий час знаходить своє застосування в різних галузях будівництва та ремонту, монтажу і складання конструкцій, виробництва. Хороший і якісний інструмент, який зручно лежить в руці - робить роботу набагато комфортніше, а отриманий результат буде предметом гордості тривалий час. Якийсь інструмент використовується дуже часто, інший трохи рідше або взагалі лише для певної вузьконаправленої роботи, але як б не еволюціонували електроприлади і не намагався стати універсальними і звести до мінімуму наявність девайсів, грунтуючись на затвердження «все в одному» - повністю витіснити ручний інструмент йому не вдасться ніколи. І це не дивно, адже вони мають ряд переваг:

 • Відносно низька ціна в порівнянні з електроприладами;
 • Простота і легкість використання;
 • Тривалий термін експлуатації, практично необмежений;
 • Використовуються в різних умовах, наприклад - віддаленість від електричних мереж;
 • Економія по мірі використання - його не потрібно додатково заряджати або докуповувати що вийшли з ладу елементи живлення.

Для домашнього використання можна як зібратися свій особистий арсенал інструментів, купуючи їх у міру потреби, так і відразу купити набір інструментів готовий. До складу такого набору входить перелік найбільш використовуваних девайсів при різних життєвих випадках, коли потрібно швидко і якісно щось полагодити будинку. В основному, такі набори упаковані в компактні кейси і займають досить мало місця в будинку, до того ж такий підхід більш матеріально економічний, ніж купувати окремо.

Види ручного інструменту

Весь інструмент можна розділити на дві категорії - це побутовий і професійний.

 • Професійний інструмент орієнтований на людей, для яких ремонт і будівництво - це їх робота і використання девайсів з цієї групи відбувається дуже часто, можливо навіть щодня. Такий інструмент повинен бути неймовірно міцним і довговічним, щоб витримати таке навантаження, або має будь-які додаткові розширені функції, з якими пересічний користувач, швидше за все, ніколи не зіткнеться.
 • Побутові прилади орієнтовані на домашніх майстрів, де ресурс робіт невеликий і відбувається відносно рідко. У більшості випадків, вибір таких інструментів повністю виправдовує себе при використанні в домашніх умовах, або на дачній ділянці.

Крім того, ручний інструмент можна також розділити по типу і сфері використання:

 • Слюсарний та столярний інструмент. Це категорія з інструментами, у яких досить широке коло застосування в багатьох галузях робіт, не обмежуючись будівництвом і ремонтом. Так, молоток може стане в нагоді як домашньому майстрові що б забити цвях, так і є невід'ємним набором в столярній майстерні. Сюди так само входять різні інструменти для різання матеріалу (пилки, ножівки, ножі, ножиці); ударні - зазначені вище молотки, а також кувалди і киянки; лещата і стусла; ключі; напилки та викрутки.
 • Будівельний інструмент використовується під час ремонту та будівництва протягом усіх етапів, від самого початку і закінчуючи оздоблювальними роботами. Кельми з кельмою знадобляться для викладки розчину або що б закрити тріщину на стіні. При малярних і штукатурних роботах не обійтися без шпателей, правил, а також терок з гладилками. Якщо вже прийшов час нанести останній фінішний декоративний шар, наприклад, пофарбувати стіни - потрібно скористатися пензликом або валиком, а фарбу налити в ванночку.
 • Вимірювальний інструмент. Завдяки цим інструментам можна зробити розмітки для подальших робіт або що-небудь виміряти. У цю категорію входять: лінійки і косинці, а якщо потрібні довші полотна - рулетки; розмічальні олівці, маркери; відбивні (розмічальні) шнури; рівні.
 • Електромонтажний знайде своє застосування при роботі з електрикою. Найчастіше такі прилади додатково захищені від струму, наприклад, ізоляційною держаком. Сюди можна віднести плоскогубці, викрутки з сигнальним індикатором та інше.

Ручний інструмент купити не складе труднощів в інтернет магазині Будмакс. Нашим клієнтам ми пропонуємо надійні інструменти, вироблені за сучасними технологіями з використанням якісних матеріалів.

Будмакс
ул. Кирилловская, 160, корпус А 04073 Киев, Украина
(044) 393-93-19,