ІнструментКупити інструмент в інтернет-магазині Будмакс

Інструмент дуже щільно увійшов в наше з Вами життя. Дуже складно повністю від нього відмовитися і не використовувати його час від часу, навіть якщо немає якихось поточних будівельних робіт - може просто вийти з ладу дверцята від шафи або необхідно забити цвях у стіну, щоб повісити картину. Тому, краще всього мати завжди в будинку, в колекції домашнього майстра, найбільш універсальний будівельний інструмент, який знадобиться як в побуті, так і в ремонті.

Ручний інструмент

Сама назва «інструмент» - швидше за все, у всіх асоціюється саме з цією групою, так як вона найпоширеніша і найчастіше на увазі. У свою чергу ручний інструмент підрозділяється на столярно-слюсарний, будівельний, вимірювальний і електромонтажний. Основними перевагами ручного інструменту є можливість його використання в безлічі умовах, незалежно від наявності доступу до електрики, а також його довговічність і відносно низька вартість. Не варто також забувати, що іноді набагато вигідніше купити набір інструментів ручних, ніж купувати все по-окремо, так можна за один раз наповнити інструментарій домашнього майстра і значно заощадити час на вибір.

Електроінструменти

Багатофункціональні електроінструменти корисні в багатьох будівельних роботах і хоч можна обійтися і без, але з їх допомогою можна значно заощадити час, а також провести роботи на максимально якісному рівні. Крім того, значно приємніше натискати кнопку пуску або спусковий гачок, що б мотор докладав свої зусилля для буріння, змішування або закручування, ніж витрачати на це власні сили.

Витратні матеріали

Матеріали завжди знаходяться поруч з ручним і електричним інструментом, так як є для них своєрідним «паливом» для робіт. Хоча іноді буває і так, що такі матеріали служать ще постійними довговічними насадками на основний інструмент і використовуються в міру необхідності даного розміру в роботах - такий підхід найбільш часто зустрічається в свердлах або ж в насадках на викрутки (біти). А ось, наприклад, в малярних роботах не обійтися без спеціальних малярських стрічок, які кріпляться на стіни і скла для того, щоб оброблений край був максимально рівним і після проведення всіх робіт видаляються.

Засоби захисту

Ніколи не варто забувати про техніку безпеки під час будівельних і ремонтних роботах. Слід захистити себе як від механічних пошкоджень, так і від шкідливих хімічних випарів, а також від будівельного пилу, яка невід'ємно присутня у великій кількості будівельних процесах.

Будмакс
ул. Кирилловская, 160, корпус А 04073 Киев, Украина
(044) 393-93-19,