Будматеріали оптом

Компанія Будмакс готова співпрацювати з клієнтами, що орієнтуються на оптові закупівлі, як для власних потреб, так і для подальшої реалізації у себе на торгових майданчиках. Для наших партнерів ми пропонуємо гнучку систему знижок, постійні акції та спеціальні пропозиції.


Регіональна мережа

Регіональна мережа по території України, забезпечує можливість самовивозу товарів з актуальних залишків і оперативної доставки в будь-яку точку країни.

Асортимент

Наявність актуальних залишків регіональної мережі і товарів на замовлення дозволяє оперативно виконати замовлення клієнтів.

Доставка

Розвинена система логістики, дозволяє супроводжувати і забезпечувати своєчасну поставку вантажів (штучних і великих замовлень) на адресу або доставку на відділення кур'єрських компаній.

Оплата

Готівкова та безготівкова оплата. Можливість відстрочки платежу для клієнтів, що орієнтуються на довготривалу співпрацю.

Звітність

Необхідний оперативний документообіг для наших клієнтів і партнерів, відповідно до законів України.

 

Для оформлення оптової покупки ви можете скористатися формою замовлення на сайті вказавши потрібну вам кількість товару або зателефонувавши за телефоном (044) 393-93-19, (067) 538-22-80, (050) 388-12-88. З вами обов'язково зв'яжеться менеджер для уточнення всіх деталей.

Увага! Почастішали випадки шахрайства

Будмакс
ул. Кирилловская, 160, корпус А 04073 Киев, Украина
(044) 393-93-19,