Купити як юридична особа

Щоб купувати у нашому інтернет-магазині як юридична особа, Вам необхідно при оформленні замовлення обрати відповідну організаційну форму. Після цього Ви зможете заповнити реквізити Вашої організації, назву, ЄДРПОУ, контактні дані. При цьому створюваний особистий кабінет буде зареєстрований на користувача в якості його власника, а не реквізити компанії.

Пройшовши авторизацію користувач має можливість оформляти замовлення для декількох юрідічних та фізичних осіб, які будуть виступати в якості кінцевих одержувачів з окремими адресами доставки.

Після оформлення замовлення, з Вами зв'яжеться менеджер нашого інтернет-магазину для уточнення і підтвердження замовлення.

Для виставлення рахунок-фактури необхідно надати скан-копії таких документів:

  1. Свідоцтво реєстрації підприємства;
  2. Свідоцтво платника ПДВ (при наявності);
  3. Свідоцтво платника єдиного податку (за наявності);
  4. Доручення.

Рахунок-фактура для оплати відправляється на вказану в замовленні ел. пошту, яку Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої компанії.

Замовлення відвантажується тільки після зарахування грошових коштів.

Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.

Зверніть увагу, що юридичні особи можуть отримати товар тільки за дорученням. У разі отримання замовлення ФОП, необхідно надати довіреність, якщо товар забирає співробітник підприємства.

Увага! Почастішали випадки шахрайства

Будмакс
ул. Кирилловская, 160, корпус А 04073 Киев, Украина
(044) 393-93-19,