Увага! Почастішали випадки шахрайства

Звертаємо увагу наших покупців на дотримання заходів фінансової безпеки в процесі оформлення замовлень та оплати рахунків при купівлі товарів в Інтернет у зв'язку з фактами шахрайства, що почастішали.

Нашим клієнтам дзвонять невідомі особи, які представляються менеджерами БУДМАКС та пропонують купити товар за низькими цінами. Для оплати надають рахунок-фактуру з фіктивними банківськими реквізитами або реквізитами банківської картки фізичної особи, а забрати товар пропонують на одному з наших складів або від імені клієнта замовляють доставку на адресу клієнта.

Справжнім інформуємо, що ТОВ «БУДМАКС» ніколи не надає своїм клієнтам рахунки з реквізитами банківських карток фізичних осіб, включаючи ФО-П

Щоб не стати жертвою обману шахраїв, купуйте товари тільки на офіційному сайті www.budmax.ua або безпосередньо у філіях ТОВ «БУДМАКС» (інформацію про перелік та адреси філій можна знайти на офіційному сайті компанії). Будь-яку додаткову інформацію щодо форм замовлення та рахунку-фактури, можливих способів оплати та доставки товару можна отримати, зателефонувавши на наступні номери телефонів компанії: (044) 393-93-19, (067) 538-22-80, (050) 388-12-88 або звернувшись до нас через чат на офіційному сайті компанії: www.budmax.ua.


Будмакс
ул. Кирилловская, 160, корпус А 04073 Киев, Украина
(044) 393-93-19,