Гіпсокартонні системи



Гіпсокартонні системи - оптимальний вибір при ремонті

При будівельних роботах, будь то ремонт приміщення або зведення нового об'єкту, завжди присутні будь-які системи, елементи яких взаємодіють між собою. Одна з них це гіпсокартонні системи. Через те, що в системах кілька елементів і всі вони залежать один від одного - відповідно, кожна деталь повинна бути високої якості і правильно використана, інакше - це негативно позначиться на функціональності всієї конструкції.

Що стосується систем з гіпсокартону - за допомогою них можна вирішити безліч завдань. Це дійсно багатофункціональний елемент більшості будівельних процесів, пов'язаних з майбутнім внутрішнім плануванням приміщення. Зведення нових перегородок і стін, облаштування ніш, а також установка підвісної стелі - все це можна зробити, використовуючи гіпсокартон. Крім того, після закінчення всіх робіт, виходить досить рівна поверхня, що позитивно позначається на подальших оздоблювальних роботах, а також роботах фінального декорування.

Складові гіпсокартонних систем

1. Звичайно ж, при установці такої системи потрібно купити гісокартон , який є основним і найбільш значущим в ній. Гіпсокартон універсальний матеріал і вибравши потрібний лист ГКЛ - вся конструкція може придбати додаткові властивості. Наприклад, вологостійкий гіпсокартон не боїться вологих приміщень і може бути використаний в місцях підвищеної вологості, а вогнестійкі листи - будуть корисні в місцях підвищеної температури і для поліпшення пожежної безпеки. Полегшені листи зменшеною товщини використовуються для монтажу підвісних стель через  мінімальне навантаження на всю систему.

2. Листи кріпляться на металевий каркас, його елементи - це профіль. Купити профіль для гіпсокартону потрібно продумано, так як надійність каркаса безпосередньо залежить від нього. Каркас споруджується з профілів, кожен з яких використовується для певної задачі: стієчний СW профіль і стельовий профіль CD використовуються як основа, а між ними заповнюються профілем стіновим CW або напрямним стельовим UD. У місцях, де велике навантаження, наприклад, в дверних отворах, встановлюється посилений профіль UA.

3. Для кріплення до основ і додаткового збільшення міцності каркаса з прикріпленими до нього листами ГКЛ використовуються комплектуючі для гіпсокартону .

4. Після монтажу всієї системи потрібно обробити стики плит гіпсокартону за допомогою гіпсової шпаклівки та армованою стрічкою серпянкой .

5. Завершальним етапом є фінальне вирівнювання перед нанесенням декоративного шару або інших оздоблювальних робіт. Для вирівнювання використовують куточки і маяки , які кріпляться на поверхнях паралельно один одному, проміжки між ними заповнюються вирівнюючою сумішшю.

Будмакс
ул. Кирилловская, 160, корпус А 04073 Киев, Украина
(044) 393-93-19,