Про компанію

Компанія «Будмакс» - Товариство з обмеженою відповідальністю з іноземним капіталом. Центральний офіс компанії розташований в Києві. На сьогодні це 10 складів-магазинів які знаходяться у 10 обласних центрах України.

У трьох обласних центрах Східної України, згідно з ліцензійною угодою, право користування торговим знаком Будмакс™ передано компанії ТОВ «Арабеск» (Arabesque™), що має свої філії в Дніпрі, Запоріжжі, Харкові.

Трохи історії

Компанія «Будмакс» була заснована в 1994 році, основний профіль діяльності - дистрибуція та продаж товарів для будівництва та ремонту, меблевих матеріалів та меблевої форнутури. Протягом усіх цих років «Будмакс» завойовувала довіру клієнтів, пропонуючи їм особливий комплекс товарів і супутніх послуг. Русло своїх інвестиційних ресурсів компанія направляє на поліпшення даного комплексу.

З 1995 року Будмакс™ є зареєстрованою торговою маркою.

З 2006 року «Будмакс» відкриває новий напрямок - дистрибуція меблевих матеріалів та меблевої фурнітури.

У травні 2010 року «Будмакс» створює окремий структурний підрозділ: Департамент об'єктних продажів. Мета департаменту - робота з певною категорією клієнтів: великими будівельними організаціями, які потребують спеціальних умов поставки будівельних матеріалів, значної технічної підтримки, максимальної оперативності в комунікаціях і в прийнятті рішень.

Будмакс ™ є зареєстрованою торговою маркою з 1995 року.

У листопаді 2017 запускає "Інтернет-магазин Budmax.ua" - торгова площадка для оптової та роздрібної інтернет-продажів якісних товарів для будівництва та ремонту.

Місія

У своїй діяльності «Будмакс» керується єдиною метою: стати безумовним лідером в дистрибуції будівельних і меблевих матеріалів на українському ринку. Для досягнення даної мети ми використовуємо всі свої сили, щоб досягти найбільшої кількості пропонованих товарів, найменшого періоду виконання замовлень і, звичайно ж, надання найкращих супутніх послуг. 

Стратегія

Для реалізації свого корпоративного завдання, компанія «Будмакс» сконцентрувала свої зусилля на наступному:

  • безперервне вдосконалення рівня технічної підготовки всіх категорій обслуговуючого персоналу складів-магазинів, щоб допомогти клієнтам у виборі найкращих рішень по їх запитам;
  • поліпшення інфраструктури складів-магазинів з метою підвищення якості обслуговування;
  • розвиток і розгалуження логістики з метою збереження максимального терміну виконання будь-якого замовлення (24 години в радіусі 100 км), в умовах постійного зростання кількості клієнтів;
  • неухильне поліпшення асортименту, щоб запропонувати клієнтам нові товари високої якості, що з'явилися на ринку будівництва та благоустрою;
  • забезпечення комплексних продажів товарів з точки зору технологій будівництва та виробництва меблів, щоб допомогти нашим клієнтам максимально сконцентрувати свої ресурси на технологічних процесах, застосовуючи при цьому мінімум зусиль на замовлення і постачання товарів;
  • зміцнення партнерських відносин з місцевими та закордонними постачальниками, здатними здійснювати наші замовлення в термін і на відповідному рівні;
  • підтримка комерційних відносин з нашими клієнтами тривалий період.

Для підтримки і розширення асортименту, що складається на сьогодні понад 10 000 найменувань товарів, «Будмакс» розвиває мережу складів і торгових приміщень по всій території України, збільшує представленість товарів на інтернет-майданчику Budmax.ua.

Поширення товарів здійснюється завдяки організаційно-технічної структури, побудованої за принципом активних продажів, а також завдяки підтримці транспортного підприємства, в парк якого входять автомобілі вантажопідйомністю від 1.5т до 20т. Принцип активних продажів, безумовно, підвищує рівень сервісу, заощаджує час і гроші наших клієнтів, призводить до більш конструктивним партнерським взаєминам.

Сьогодні «Будмакс» працює як з національними постачальниками, так і з закордонними (Румунія, Австрія, Чехія, Росія, Угорщина, Швейцарія, Німеччина, Китай і т.д.).

Клієнти і ринкова діяльність

Протягом багатьох років компанія «Будмакс» створювала мережу, що складається з комерційних центрів, розташованих в найбільших містах, тим самим поширюючи товари по всій території країни.

Після відкриття інтернет-магазину Будмакс у клієнтів з'явилася можливість оформити замовлення не виходячи з дому і замовити товар з доставкою або самовивозом зі складу.

Клієнти компанії «Будмакс» - компанії з приватним, державним або змішаним капіталом, розвиваючі свою діяльність на ринку будівництва та благоустрою, а також власники квартир, офісів, будинків чи будівельних об'єктів. В особі нашої компанії вони змогли знайти надійного партнера.

Компанія Будмакс вже багато років є офіційним дистриб'ютором багатьох відомих торгових марок, серед яких є такі як - Knauf, Aeroc, Ceresit, Kronospan, Egger, Evogloss, Волнопласт та багато інших.


Сертифікати компанії Будмакс


Хенкель Баутехнік (Україна)
Сертифікат дистриб'ютора

Дата видачі: 01.01.2010Aquaizol
Сертифікат дилера

Дата видачі: 06.05.2011Egger
Сертифікат дистриб'ютора

Дата видачі: 01.12.2012Ursa
Сертифікат дистриб'ютора

Дата видачі: 16.04.2008Балаклійський шиферний комбінат
Сертифікат офіційного представника

Дата видачі: 01.09.2009Кроноспан
Сертифікат офіційного дилера

Дата видачі: 01.01.2013Євротон
Сертифікат дистриб'ютора

Дата видачі: 04.01.2011Zeus Ceramica
Сертифікат дистриб'ютора

Дата видачі: 04.04.2011Sniezka
Диплом

Дата видачі: 22.12.2009Членство в Європейській
Бізнес Асоціації

Дата видачі: 01.01.2013Будмакс
ул. Кирилловская, 160, корпус А 04073 Киев, Украина
(044) 393-93-19,