Будмайстер


Добавка до бетону полімерна пластифікуюча Будмайстер Заправа-55 10 л 
Забрати сьогодні ●

Добавка Будмайстер Заправа-55 застосуються для модифікації і поліпшення якості бетону і різних розчинів. Модифіковані суміші добавкою можуть бути використані як всередині, так і зовні будинкі..

327.00 грн/од.

Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)
Будмайстер

Компанія Будмайстер - це найбільший національний виробник будівельної хімії в Україні. До складу входять кілька підприємств, які виступають під єдиною торговою маркою, найбільш розвинене напрям компанії - виробництво сухих сумішей.

Головним завданням Будмайстер є відповідність стандартам якості європейських вимог, з якою вона успішно справляється. Для виробництва використовуються новітні технології і найкраща сировина (як закордонне, так і вітчизняне). Сучасні заводи забезпечують безперервне виробництво у великих масштабах, а наявна в розпорядженні лабораторія постійно стежить за якістю продукції, що випускається, а також бере участь в дослідженні нових технологій - готова продукція не стоїть на місці і постійно вдосконалюється. Ще з 2001 року випускається продукція відповідає міжнародному стандарту якості ISO 9001. Виробництво і реалізація продукту на території України дозволяють пропонувати споживачеві невисокі ціни, а в сукупності з високою якістю - Будмайстер є серйозним конкурентом гігантам будівельної хімії.

Купити Будмайстер в інтернет-магазині Будмакс:

  • Кладочні суміші Будмайстер використовуються в будівельних роботах для будівництва та скріплення стін з газобетону, керамічних блоків і так далі.
  • Коли стіни зведені, постає питання про початкові підготовчих роботах під обробку. Важливий етап - це створити рівних і міцний підлогу, який в подальшому буде покритий покриттям підлоги. Для вирівнювання використовують стяжки для підлоги Будмайстер.
  • Не всі будівельні розчини, наприклад, бетон, універсальні і можна їх використовувати скрізь і для всіх робіт. Поліпшити показники і надати йому нових властивостей можна за допомогою добавок в розчини Будмайстер. Наприклад, існують антиморозні добавки, які забезпечать суміш морозостійкістю.
  • Клейові суміші використовуються повсюдно: при облицювальних роботах не обійтися без клею для плитки Будмайтер; клей для утеплювача Будмайстер потрібен як для приклеювання матеріалів, так і для подальшого армування утеплювача, для збільшення терміну служба.
  • Під час оздоблювальних робіт важливим етапом є вирівнювання стін для подальшого покриття їх фінішним декорує шаром. З вирівнюванням найкраще справляються штукатурки і шпаклівки Будмайстер. Перші використовуються для чорнового вирівнювання, а останні потрібні для забезпечення максимально рівного шару.
  • Фінішна обробка найчастіше полягає в вигляді покриття стін і стель лакофарбової продукцією, наприклад, фарбами Будмайстер. Не варто забувати, що перед кожним наноситься шаром оздоблювальних матеріалів, основу слід гарантувати.
Будмакс
ул. Кирилловская, 160, корпус А 04073 Киев, Украина
(044) 393-93-19,