Меблева фурнітураМеблева фурнітура купити в інтернет магазині Будмакс!

В даний час люди узагальнено підходять до питання про облаштування місця свого проживання, намагаючись поліпшити не тільки практичні якості, а й отримати естетичний вигляд, що гармонує між усіма складовими кімнати і всієї квартири або будинку. При присвяченому підході можна отримати функціональне і якісне житло, в яке приємно повертатися день у день і проводити час з близькими.

Однією з головною складовою загального враження про квартиру - є меблі, яка повинна вписатися в інтер'єр і доповнити його своїми елементами. Якість меблів безпосередньо обумовлюється від використаної для її складання меблевої фурнітури, адже саме через неї залежить довговічність всієї конструкції. Сучасна фурнітура - це не тільки гарний естетичний вигляд, але і комфортний і функціональний елемент. Складові практично не помітні для виробництва меблів, а деталі, які все ж видно - естетично гармонують із загальним дизайном.

Багато хто не надають значення, багато в чому кількості речей, такого фактору як довговічність і функціональність до того моменту, поки ця річ не вийде з ладу, або не потребують негайного ремонту. На жаль, не може бути такого, що б можна було користуватися чимось день у день і ця річ ніколи не зламалася - немає нічого вічного. До того ж, тугий ящик в комоді, зламана дверцята, скрип шафи або несправна ручка - можуть зіпсувати настрій на весь день. Гарні меблі безпосередньо залежить від хорошого фурнітури, а хорошою вона стає, коли її надійність і функціональність на найвищому рівні. Професіонали не рекомендують заощаджувати на меблевих елементах, так як від цих елементів залежить довговічність всієї конструкції.

На сторінках нашого інтернет магазину можна купити меблеву фурнітуру для кухні та іншої домашньої меблів, а також зібрати офісне та торгівельне обладнання від економ до люксового сегмента. Дорожча фурнітура характеризується більш широким функціоналом, новим дизайном, більш легкої налаштуванням. Хоча, бюджетні варіанти так само прекрасно справляються зі своїми завданнями.

Види меблевої фурнітури

У нашій компанії представлена така фурнітура для меблів:

 • Ручки для меблів використовуються в елементах, в які входять висувні ящики або дверцята. Бувають кілька видів таких елементів - ручка-скоба з двома кріпленнями ручка-кнопка з одним кріпленням на основу меблів.
 • Ніжки для меблів служать для надійної опори, забезпечуючи стійкість, а також безпечне використання.
 • Гачки для меблів. У шафах і прихожих неможливо обійтися без гачків - це невід'ємна функціональна частина для тимчасового зберігання одягу, наприклад, верхній.
 • Петлі меблеві потрібні для комфортної та зручної експлуатації меблів, де присутні відкриваються двері. Це можуть бути шафки, полки тощо.
 • Направляючі меблеві буваю кульковими і роликовими, але всі вони служать для однієї мети - зменшити силу, прикладену для висунення ящиків.
 • Карго. Ці кошики вбудовуються в кухонні меблі і шафок для зберігання різних предметів.
 • Метабокси. Ще один варіант, які полегшує взаємодію з висувними ящиками, полицями і стільницями.
 • Меблеві труби дозволяють вирішити кілька завдань. В першу чергу, звичайно ж конструювання гардеробних, наприклад, дуже зручно використовувати разом з трубами вішалки з одягом. Крім того, труби використовуються для стелажів в магазинах. Так само такі елементи використовуються для декору меблевих конструкцій, барних стійок.
 • Планки торцювальні - ці елементи використовуються для обробки кухонних елементів, наприклад, стільниць. Монтаж планок забезпечує збільшений термін служби меблів, зберігаючи торці від будь-яких пошкоджень.
 • Куточки меблеві. Елемент використовується в видимої і прихованої зоні меблів, застосовується для підтримки полиць в шафах.
 • Конфірмати - найпопулярніший кріпильний елемент при виробництві меблів. Використовується для стяжки деревних плит між собою.
 • Заглушки для кріплення. Служать для естетичного декорування фінального виду меблів, шляхом приховування головок кріпильних елементів.
Будмакс
ул. Кирилловская, 160, корпус А 04073 Киев, Украина
(044) 393-93-19,