ФарбиГрунт-краска Ceresit CT 16 pro белый 15 кг
Забрати сьогодні ●

Грунтовка-краска Ceresit марки CT 16 pro используется для повышения адгезии (сцепления слоев оснований), а также для закрепления самого верхнего слоя. Грунтовка ориентирована на подготовку по..

631.68 грн/шт.

Краска Kolorit Legenda A интерьерная латексная 2.7 л
Забрати сьогодні ●

Совершенно матовая, особо стойкая к мытью латексная краска для внутренних работ, на акрилатной основе. Предназначена для окраски оштукатуренных, бетонных, кирпичных и других минеральных повер..

564.30 грн/шт.

Краска Kolorit Legenda C интерьерная латексная 11 л
Забрати сьогодні ●

Совершенно матовая, особо стойкая к мытью латексная краска для внутренних работ, на акрилатной основе. Предназначена для окраски оштукатуренных, бетонных, кирпичных и других минеральных повер..

1 415.58 грн/шт.

Краска MGF Eco Fassade фасадная 14 кг
Забрати сьогодні ●

Краска акриловая марки Eco Fassade используется для окрашивания внутренних и наружный поверхностей из бетона, кирпича, ДСП и ДВП, гипсокартона или оштукатеренных. После полного высыхания - ок..

454.08 грн/шт.

Фарба Ceresit IN 51 Standard база А білий 10 л
Забрати сьогодні ●

..

765.90 грн/шт.

Фарба Kolorit Dynasty A інтер'єрна латексна 9 л
Суперціни
Забрати сьогодні ●

Шовковисто-матова особливо стійка до миття латексна фарба на акрилатной основі для внутрішніх робіт. Призначена для фарбування обштукатурених, бетонних, цегляних та інших мінеральних поверхон..

1 530.66 грн/шт.

Фарба Kolorit Standart A LA фасадна латексна 9 л
Суперціни
Забрати сьогодні ●

Латексна атмосферостійка фарба на акрилатной основі для зовнішніх робіт. Призначена для первинної фарбування міцної цементно-вапняної і вапняної штукатурки (в т. Ч. Декоративні штукатурки "ко..

1 128.00 грн/шт.

Фарба Kolorit Standart A LC фасадна латексна 9 л
Суперціни
Забрати сьогодні ●

Латексна атмосферостійка фарба на акрилатной основі для зовнішніх робіт. Призначена для первинної фарбування міцної цементно-вапняної і вапняної штукатурки (в т. Ч. Декоративні штукатурки "ко..

911.88 грн/шт.

Фарба MGF Mattlatex латексна 14 кг
Суперціни
Забрати сьогодні ●

Фарба латексна марки Mattlatex використовується для фарбування внутрішніх поверхонь будівель і приміщень з бетону, цегли, ДСП і ДВП, гіпсокартону або оштукатеренних. Після повного висихання -..

560.04 грн/шт.

Фарба MGF Wandfarbe 14 кг
Суперціни
Забрати сьогодні ●

Фарба водно-дисперсійна марки Wandfarbe використовується для фарбування внутрішніх поверхонь будівель і приміщень з бетону, цегли, гіпсокартону, ДВП, ДСП або оштукатурених. Після повного виси..

331.44 грн/шт.

Фарба Smile SF-12 фасадна 14 кг
Забрати сьогодні ●

..

616.20 грн/шт.

Фарба Triora акрилова шовковисто-матова біла 10 л
Суперціни
Забрати сьогодні ●

..

1 361.04 грн/шт.

Показано 1 по 12 з 54 (Всього сторінок 5)

Купити будівельні фарби в інтернет магазині Будмакс!

Будівельна фарба - найпоширеніший і зручних варіант фінішної обробки декору приміщення при ремонті. Матеріал дуже універсальний і дозволяє працювати з безліччю основ, матеріалів, в різних умовах експлуатації. Варто лише підібрати, а потім купити фарбу для певної роботи і з її допомогою можна оновити естетичний вигляд для стін і стелі, дверних і віконних рам, а також меблів і так далі. Крім візуального поліпшення, покриті фарбою поверхні додатково захищені від різних зовнішніх впливів. Правильно обрана фарба забезпечить постійний колір і цілісну структуру шару без тріщин відколів і тріщи на тривалому проміжку часу. На сьогодні, виробники лакофарбової продукції надають величезний колірний спектр, крім того, можна завжди придбати фарбу білого кольору і отримати бажаний відтінок шляхом за допомогою колеровки.

Відмінності фарб по типу використання

Основними відмінностями фарб є тип їх використання. Виробляються лакофарбові матеріали для внутрішніх і зовнішніх робіт, які значно відрізняються своїми хімічними і фізичними властивостями. Хороша фарба має високий показник адгезії, добре лягати на поверхню і не має під час роботи патьоків - все це дозволяє отримати якісно забарвлену поверхню.

Фарба фасадна . Такі фарби слід купувати, коли чітко представлена область їх застосування, будь то дерев'яний або металевий паркан, фасад будинку, меблі та альтанки на дачі і т.д. Багато що залежить від матеріалу окрашиваемого підстави і підбирати фарбу слід спираючись на нього. Всі фарби для зовнішнього використання володіють підвищеною захисною характеристикою підстави, на яку наносяться. Надлишкова вологість під час злив і снігопадів, змінна температура навколишнього середовища, а також прямі сонячні промені і бактерії негативно впливають на багато матеріалів і лакофарбовий шар виступає в ролі захисного бар'єру, а естетичні властивості - скоріше приємний бонус.

Інтер'єрна фарба . А ось такі лакофарбові матеріали орієнтується на отримання максимально привабливого кінцевого декоративного шару, адже такі фарби використовуються для формування інтер'єрів кімнат і є колірним фоном всієї кімнати. Так як людина постійно або тимчасово присутній в таких приміщеннях, така фарба для стін так само володіє підвищеними екологічними властивостями, не має в складі шкідливих токсичних домішок, а також характеризується відсутністю або мінімумом запахів під час робіт. Фарби для внутрішніх робіт мають невисоку вологостійкість, тому якщо потрібно пофарбувати в місцях надмірної вологи (на кухні або у ванній кімнаті), то потрібно придбати спеціалізований склад.

Основа фарби

Різновидів лакофарбової продукції досить багато і кожні з виграють або програють в певних ситуаціях. Варто виділити чотири основні групи, в залежності від основи:

 1. Водні фарби
  • Водоемульсійні і водно-дисперсійні фарби дуже зручні в роботі і вміють дуже помірний витрата. У їх склад не входять токсичні хімічні сполуки, вони так само пожежобезпечні. Відрізняються ці фарби тим, що водоемульсійні при тривалому часу дії води змиваються, а водно-дисперсійні володіють вологостійкістю. Швидко сохнуть, а після закінчення проведених робіт - руки та інструмент можна з легкістю очистити від не до кінця висохнувшего матеріалу. Наносяться на безліч поверхонь, тільки металеві рекомендується попередньо грунтувати для запобігання виникнення корозії. Не можна використовувати лише поверх глянцевих, лакованих і клейових фарб. В основному, випускаються білого кольору і в подальшому колеруются для отримання бажаного відтінку.
  • Акрилова фарба - одна з найбільш універсальних видів фарб. Варто купити акрилову фарбу , якщо потрібно нанести декоративний шар в місцях підвищеної вологості. Саме цей матеріал в народі прозвали - миюча фарба, тому, що він має прекрасну водовідштовхувальним здатністю. Вона еластична при нанесенні і вельми міцна після повного висихання, морозостійка. Дуже довго зберігає колір, навіть під впливом постійного джерела ультрафіолетового випромінювання - сонячних променів.
  • Латексні фарби ще одні представники фарб, які відмінно справляються з впливом вологи. Робота з ними можлива тільки при температурі більше 8 градусів Цельсія. Здатні зафарбувати тріщини розміром до 1 мм на бетонних, штукатурних, цегляних і гіпсокартонних поверхнях. При нормальних умовах, сохнуть в межах однієї години.
  • Поливинилацетатні (ПВА) фарби є бюджетним сегментом водних фарб. Їх водостійкість незначна, тому краще їх застосовуватися в сухих приміщеннях для фарбування стель і стін. Отримана поверхня виходить матовою, стійкою до масел і жирів.
 2. Алкідні фарби з органічним розчинником
 3.     Зв'язує для таких фарб - це алкідна смола. До складу цієї групи входять масляні і емалеві фарби. Використовуються для роботи з раніше оштукатуреними поверхнями, дерев'яними і металевими.

  • Масляна фарба мала неймовірний попит в минулий час, але зараз відійшла від такої популярності. Складається на основі з оліфи, розбавити можна уайт-спіритом, скипидаром, сольвентом або бензином. Її вартість не висока, але у неї є свої недоліки - тривалий висихання з виділенням шкідливих речовин в процесі, відносно не довго тримає колір.
  • Емалева фарба виготовляється з використанням лаків, через що в підсумку виходить приваблива глянсова поверхню. Висохлий шар абсолютно водонепроникний і захищає основу від корозії і впливу світла
 4. Силікатні фарби
 5.     Силікатна фарба неймовірно довговічна через рідкого скла, яке входить до її складу. Поверхні, покриті такою фарбою, захищені на строк до 20 років, без необхідності відновлення в цей термін. Використовується при внутрішніх і зовнішніх роботах з поверхнями з каменю, бетону, штукатурки.

Будмакс
ул. Кирилловская, 160, корпус А 04073 Киев, Украина
(044) 393-93-19,