Використання рідкого скла

Що ж це за будівельний матеріал? Це досить густий і тягучий розчин на лужної основі, колір якого коливається від сірого до жовтого. У нього дуже багато унікальних властивостей і якостей, яким знайдеться своє застосування в багатьох сферах, а яких саме - давайте розглянемо.

         

При будівництві або ремонті рідке скло використовують як:

  • Засіб для гідроізоляції. Якщо приміщення піддається великій кількості вологи або навіть води - для його обробки застосовують водостійку штукатурку, до складу якої входить рідке скло. Такий вид обробки знайде своє застосування у ванних кімнатах, басейнах, душових, саунах. Аналогічно, розчин з рідкого скла вбереже фундамент і цоколі від атмосферних впливів і стічних вод.
  • Вогнестійкість. При кладці камінів або печей - вогнестійкість буде корисним якістю рідкого скла.
  • Більш міцні цементні розчини. З додаванням до складу цементного розчину - готовий продукт буде мати більш міцні показники, ніж звичайний бетон.

 

 

Звичайно ж, рідке скло є будівельним матеріалом в першу чергу, але і в побуті можна знайти йому застосування:

  • На дачній ділянці. Рідким склом обробляють спиляти і зрізи дерев, яке працює за принципом соснової або вишневої смоли.
  • Для прання. Найскладніші та трудновивоящіеся плями нарешті піддадуться і відстануть від білизни під дією суміші з рідкого скла, води і соди, якої потрібно обробити забруднені ділянки і прокип'ятити.
  • Для посуду з накипом. Нагар і накип - головний біль для багатьох господинь, від якої вже дуже складно позбутися. Але, прокип'ятивши в розчині з води і рідкого скла посуд - нагар і накип легко зійде з поверхонь, скориставшись лише жорсткою щіткою.

При використанні рідкого скла - працюйте в рукавичках, хоч це і екологічно чистий розчин, він все одно на лужної основі.

Завдяки своєму величезному числу застосувань і невисокою ціною - рідке скло по праву займає своє місце на полицях будівельних магазинів і користується великим попитом у покупців.


Купити Рідке скло в Будмакс!


Будмакс
ул. Кирилловская, 160, корпус А 04073 Киев, Украина
(044) 393-93-19,