Які бувають штукатурки Knauf?

Коли постає питання про косметичний або капітальний ремонт - його невід'ємною частиною є обробка стін, а точніше їх вирівнювання. Те ж саме відноситься і до квартир в новобудовах, тільки-тільки зданих в експлуатацію. Одним з кращих варіант для того, щоб впоратися з цим завданням - буде купити штукатурку Knauf , якій можна і вирівняти стіни, а також закласти виникли тріщини, відколи або облагородити цегляну кладку.

Вибирають штукатурку ще й за її економічність, в порівнянні з іншими оздоблювальними матеріалами для вирівнювання стін і стель всередині приміщення. Наприклад, для того щоб зробити такі роботи використовують гіпсокартонні листи - вартість матеріалу, профілів і робіт в загальному буде в кілька разів вище, якби була використана штукатурка, цінана неї досить не велика, а отриманим результатом задоволені багато - звідси і великий попит на цей матеріал. До того ж, не варто забувати, наскільки сильно зменшують площа приміщення гіпсокартонні системи, що забирається ж площа штукатуркою - обмежується міліметрами. Ще одна перевага штукатурки - з нею легко і зручно працювати, будь-яким обраним способом, будь то ручне нанесення або машинне, якщо потрібно обштукатурити великі поверхні і потрібно заощадити час на будівельні роботи. Рівні, оштукатурені поверхні пізніше покривають кінцевими декоративними шарами: шпалерами, фарбами, плиткою і так далі.


Різновидів штукатурок багато, починаючи від складу і закінчуючи формою поставки, і вибирати потрібну прямуючи з підстави, на яке буде наноситися матеріал і експлуатаційних характеристиках приміщення - чи передбачається наявність підвищеної вологи, перепадів температур і так далі. Широкий асортимент не закінчується на цьому - потрібно ще визначитися з вибором виробника. Сьогодні, штукатурка Knauf одна з найпопулярніших на ринку і використовується як професійними будівельниками, так і любителями, затіяв вдома ремонт власними силами. У цьому огляді інтернет-магазин Будмакс познайомить Вас з асортиментом бренду в напрямку штукатурок.

Knauf HP Start

Універсальна штукатурка Кнауф НР Стартдля стін є однією з популярною у всій лінійці виробника. Основа матеріалу - суміш гіпсу з вапном, це дозволяє проводити внутрішні оздоблювальні роботи не тільки у себе вдома і в інших житлових приміщеннях, але і в місці скупчення людей: лікарні, школи, готелі і так далі. Отримані вирівняні поверхні відразу підійдуть для покриття деякими декоративними шарами, що не вимагають ідеально рівних стін. Великий попит на дану позицію обумовлюється співвідношення ціни і якості: за помірну вартість Ви отримуєте один з кращих матеріалів для виконання робіт. Суміш дуже зручна в роботі, має високі еластичні показники, до того ж нанесення її проводитися в один шар, навіть при вагомою товщині. Досить швидко сохне, а висохлий шар зносостійкий: навіть під час забивання цвяха не почне тріскатися. Штукатурка гіпсова, а значить мікроклімат в приміщенні, обробленому таким матеріалом буде постійно регулюватися цим самим гіпсом. При підвищеній вологості він вбере в себе надлишки, або навпаки - під час посушливих періодів віддасть назад вологу.


Перед застосуванням матеріалу основу попередньо очищають від всіляких забруднень і пилу, поле чого обробляють ґрунтовкою. Замішують розчин з холодною чистою водою з співвідношенням 1 кг на 0,6 л води (або 18 літрів води на мішок штукатурки вагою 30 кг). Отриманий матеріал придатний до роботи протягом 40 хвилин. Якщо він почав схоплюватися, а роботи не закінчені - розбавляти отриману суміш знову і продовжувати роботи не можна, інакше будуть втрачені всі необхідні якості матеріалу, слід замішувати нову порцію. Наносять матеріал шаром не менше 3-5 мм, бажано в один шар і тільки якщо нерівності перевищують 1,5 см - тоді лише потрібно наносити матеріал в два шари.

Витрата матеріалу розраховується виходячи зі співвідношення витрат 1 кг сухої суміші на 1 - 1,17 м 2 , при товщині шару в 1 мм. Матеріал розфасований по мішках у вигляді сухої суміші, термін зберігання якої 6 місяців.

Knauf Rotband

Гіпсова штукатурка Кнауф Ротбанд має в складі спеціальні добавки, що підвищують адгезію до основ, а також поліпшують її еластичність, що дуже зручно для ручного нанесення матеріалу на стіни і стелі. Призначена для внутрішньої обробки, ідеально підходить для роботи по бетонних підставах, але також можливо використовувати і на основах із цегли, цементної штукатурки. Ротбанд характеризується підвищеною стійкістю до тріщин, навіть якщо було завдано товстим шаром. Чи не вимогливий до додаткового нанесення поверх матеріалу шпаклювального шару. Склад гіпсові, а значить, як і попередній - впливає на мікроклімат приміщення.


Підготовка поверхні стандартна: її очищають від пилу і бруду, металеві елементи додатково захищають від корозії, після чого грунтують. Змушують розчин слід зі співвідношення суміші і холодної води 1: 0.7, після чого слід ретельно переміщати до отримання однорідності без грудок. Протягом 20 хвилин матеріал готовий до роботи, через що рекомендується замішувати його невеликими порціями, щоб встигнути все нанести до того, поки не почне схоплюватися. Товщина шару для стін повинна бути в межах від 5 до 50 мм, для стелі же шар використовується тонше - 5-15 мм.

Витрата матеріалу розраховується виходячи зі співвідношення витрат 1 кг сухої суміші на 1,18 м 2 , при товщині шару в 1 мм. Матеріал розфасований по мішках у вигляді сухої суміші, термін зберігання якої 6 місяців.

Knauf MP 75

Штукатурка Кнауф МП 75 використовується для машинного нанесення на підстави всередині приміщень (для стель і стін). Основа матеріалу - гіпс і добавки. Використовується в приміщеннях з нормальною вологістю на основи з цегли, цементної штукатурки і бетону. Отримана поверхня глянцева, рівна і не вимоглива до подальшого нанесення додатково шпаклівки перед використанням фінішного декоративного шару з фарби або шпалер.


Перед початком робіт очищають і грунтують поверхню і готують будівельний насос і суміш для подальшого нанесення матеріалу на поверхні. Суміш наноситься товщиною не менше 8 мм і не більше 30 мм. Через 7 діб оштукатурена поверхню повністю висихає.

Витрата матеріалу без урахування технологічних втрат розраховується виходячи зі співвідношення витрат 1 кг сухої суміші на 1 м 2 , при товщині шару в 1 мм. Матеріал розфасований по мішках у вигляді сухої суміші, термін зберігання якої 6 місяців.

Knauf HP Start Zement

Штукатурка Кнауф HP Старт Цемент має основу з цементно-вапняного в'яжучого, так само в її склад входить мінеральний заповнювач і полімерна добавка для поліпшення адгезії. За допомогою суміші не тільки вирівнюють стіни, але і ремонтують тріщини, а також можливо навіть використання її в якості кладочного матеріалу. Застосовується як всередині приміщень, так і зовні.


Суміш замішують з водою в співвідношенні 6: 1, після чого приступають до нанесення матеріалу на очищені від бруду і пилу поверхні. Матеріал потрібно використовувати протягом 3 годин, інакше він почне схоплюватися. Товщина шару штукатурки не повинна перевищувати 20 мм, виробником рекомендується використовувати 10 мм шар. Оштукатурювання проводиться з проміжним першим шаром товщиною в 5 мм, після чого дається час на його підсихання (2 години) і тільки потім вже наноситься основний шар потрібної товщини. Під час робіт потрібно використовувати спеціальні армуючі сітки. Декоративне оздоблення наносити тільки після повного висихання матеріалу.

Витрата матеріалу розраховується виходячи зі співвідношення витрат 1 кг сухої суміші на 0,63 м 2 , при товщині шару в 1 мм. Матеріал розфасований по мішках у вигляді сухої суміші, термін зберігання якої 12 місяців.


Будмакс
ул. Кирилловская, 160, корпус А 04073 Киев, Украина
(044) 393-93-19,