Огляд затирок для плитки Ceresit

Використання затирки Ceresit вирішує відразу безліч завдань, крім їх прямого призначення - заповнення швів матеріалом. До того ж, завдяки різним складам і модифікаціям матеріалів є можливість застосувати суміш на всіляких підставах, навіть якщо ті можуть перебувати в мінливому температурному режимі або навіть схильні до деформації, різких перепадів вологості (як, наприклад, у ванних і душових кімнатах - під час використання душової насадки стіни різко покриваються краплями, конденсатом і підвищенню температури). Кожна модифікація затірки спрямована на вирішення певних завдань, а значить, щоб вибрати і купити затірку для плитки слід звернути увагу на основу, місце її використання і прорахувати всілякі експлуатаційні якості в подальшому.


Затирка для швів має в своєму складі так же колірні пігменти, що б можна було її використовувати з безліччю декором плиткових матеріалів і кінцевий результат гармонійно виглядав в інтер'єрі Вашого будинку. Суміші Ceresit відрізняються своєю здатністю не змінювати колір краю плитки, що властиво деяким іншим виробникам. Шви практично не сприйнятливі до вологи, їх вологовідштовхувальним здатність і антигрибкові властивості на висоті. До того ж, підвищені адгезійні властивості тільки сприяють до того, щоб затирка швів Ceresit стала відмінним вибором на довгі роки!

Використання затри

Застосування даний матеріал, звичайно ж, знаходить під час облицювальних робіт і є невід'ємною частиною фінального декорування викладеної плитки. Матеріалом заповнюються не тільки відстані між плитками, а й так само стики між плиткою і іншим матеріалом, коли плиткова кладка тільки починається або закінчується, це може бути стартовий шов між раковинами і плитками, або ж підлогою або стелею. Головним завданням матеріалу є запобігання потрапляння чогось під плитку або в щілини між ними, це загрожує буде не тільки забрудненням, а й поширенню всіляких мікроорганізмів, а значить - хороша затирка швів для плитки повинна мати так же антибактеріальні властивості.

Види затирки

В інтернет магазині Будмакс надана затирка для плитки Ceresit серії CE: CE 33 Plus застосовується на вузьких швах, а CE 40 - дуже еластичний матеріал для вологих приміщень. Обидва матеріали надані в різних колірних рішеннях, що дозволяє підібрати потрібну саме для свого інтер'єру.

Ceresit CE 33 Plus

Затирка застосовується з плиткою керамічної, скляної, зі штучних і натуральних каменів (наприклад, мармуру). Найкраще використовувати з стійкими підставами, які не схильні до деформації, можливе застосування як всередині, так і зовні приміщення. Якщо ж все-таки деякі стики можуть піддаватися деформації, наприклад, близько стикання з кухонного обладнання чи з сантехнікою у ванній, слід використовувати герметик.


Перед застосуванням робіт потрібно переконатися, що плитковий клей остаточно затвердів, а місця нанесення даного матеріалу очищені від всіляких забруднень, які можуть зменшити зчеплення. Після чого можна приступати до замішування розчину: в суху суміш додають воду (температура якої + 15-20 градусів Цельсія) зі співвідношення 1/3 літра на 1 кілограм затірки, після чого ретельно перемішати, що б вийшла однорідна суміш без наявності грудок. Не слід додавати занадто багато води, по-перше, це погіршить властивості матеріалу, а по-друге може навіть замінити відтінок. Після змішування слід залишити матеріал на три хвилини, потім знову перемішати. Тепер, протягом однієї години, матеріал повністю готовий до роботи і його слід нанести в міжплиточних шви гумовим шпателем (товщина шва від 1 до 6 мм), або ж теркою, при цьому вдавлюючи в стики, щоб заповнити їх максимально щільно. Коли всі стики заповнені сумішшю, слід почекати близько 10 хвилин і пройтися вологою мочалкою, для видалення надлишкового матеріалу, а також що б очистити забруднену поверхню плитки.


Орієнтовні витрати сухої суміші для найбільш поширених розмірів плитки і ширини шва
Тип плиткиРозмір плитки, смШирина шва, ммНеобхідна кількість матеріалу, кг / м2
Дрібна мозаїка2 х 220,5
Середня мозаїка5 х 530,7
Плитка облицювальна мала10 х 1020,4
Плитка облицювальна середня
15 х 1530,4
Плитка облицювальна велика
10 х 2030,4


Отриманий шов характеризується високою міцністю після повно висихання - не менше 3 МПа на розтягнення і не менше 12 МПа на стиск, морозостійкість становить не менше 50 циклів. Затирка для швів Ceresit CE 33 фасується в мішки вагою по 2 і 5 кг. Термін зберігання матеріалу в закритій упаковці і сухому приміщенні - 24 місяці.

Ceresit CE 40

Затирка застосовується при роботі з плитою з кераміки, натуральних і штучних каменів, скляних облицювань. Використання можливе, як на горизонтальних, так і на вертикальних поверхнях. У затірки застосована нова технологія Aquastatic виводить гідрофобізацію на новий, сучасний рівень - краплях поди тепер не просто складно проникнути в шов, а вони відштовхуються, і технологія змушує їх стікати, не даючи навіть шансу спробувати проникнути вглиб облицювання. Тому, дуже ефективним рішенням буде використання такої затирання в місцях підвищеного постійного скупчення вологи (душова, ванна, басейн). Так само вона дуже добре себе показує на деформаційних підставах, це може бути: підлога з підігрівом, стружкові плити або гіпсокартон.


Виконання робіт слід починати з очищення швів від будівельного пилу, сміття та іншого бруду заважає міцному зчепленню. Потім замішують розчин, додаючи воду (температурою від 15 до 20 градусів Цельсія) в суху суміш в співвідношенні 0,3 л / 1 кг, постійно перемішуючи, найкраще для цього завдання використовувати будівельний міксер, так як він точно не залишить грудок і так можна домогтися максимальної однорідності в найкоротші терміни. Через 5 хвилин знову повторити процес перемішування і можна приступати до нанесення матеріалу на шви. Матеріалу придатний для використання протягом двох годин. Через 15 хвилин після нанесення, можна прибрати надлишки матеріалу з плитки і швів вологою губкою.


Орієнтовні витрати сухої суміші для найбільш поширених розмірів плитки і ширини шва
Тип плиткиРозмір плитки, смШирина шва, ммНеобхідна кількість матеріалу, кг / м2
Дрібна мозаїка2 х 220,6
Середня мозаїка5 х 530,7
Плитка облицювальна мала10 х 1020,4
Плитка облицювальна середня
15 х 1530,4
Плитка облицювальна велика
10 х 2030,4

Не допускати впливу води на протязі перших 24 годин. Через 5 днів шов отримує свою повну стійкість до води. Отриманий шов характеризується високою міцністю після повно висихання (28 днів) - не менше 3 МПа на розтягнення і не менше 15 МПа на стиск, морозостійкість становить не менше 50 циклів. Затирка Ceresit CE 40 розфасована в відра по 2 і 5 кілограма. Термін зберігання складає 18 місяців, якщо зберігати в закритій упаковці і сухому місці.


Будмакс
ул. Кирилловская, 160, корпус А 04073 Киев, Украина
(044) 393-93-19,