Прозорий шифер - новий, затребуваний матеріал!

Шифер прозорий прийшов до нас відносно недавно, але відразу ж завоював лояльне ставлення споживачів і міцно зайняв вільну нішу в будівельному сегменті ринку. Компанія Будмакс пропонує в своєму асортименті шифер склопластиковий прозорий Волнопласт. З класичним шифером з азбестоцементу його мало що пов'язує, хіба що хвиляста або плоска форма. А ось форма поставки зовсім інша - стандартний шифер випускається з заводу в листах, прозорий ж - в компактних рулонах. Використовують сучасний шифер повсюдно: з нього можна зробити альтанку в саду, навіс, зимовий сад або просто покрити дах будинку. Але все ж варто розібратися в головних перевагах нового матеріалу і дізнатися, чому варто перейти на використання сучасного шиферу.

Склопластиковий прозорий шифер - який він?

 1. Легкий
  Який б не був міцний пластик, він все одно залишається досить легким, що не перевантажує каркас власною вагою, а відповідно і не вимагає додаткового удосконалення всієї конструкції перед його використанням. Навіть якщо порівнювати такий матеріал зі звичайним склом - він в кілька разів легше, не кажучи вже про традиційний шифер.
 2. Естетичний
  Будь-який дизайнер інтер'єру або ландшафту підтвердить, що дуже важливий елемент в гармонійній конструкції - це світло, а найкращий варіант світла - сонячний або денної. Дуже привабливими виходять мансарди, де дах або стіни виконані з склопластикового прозорого  шиферу Волнопласт . Не тільки зовні, але і всередині конструкцій, з використання такого матеріалу, створюється відчуття затишку, легкості, стилю.
 3. Світлопроникний
  Це один з найголовніших переваг матеріалу! Якщо Ви бажаєте наповнити приміщення або конструкцію світлом - то такий шифер просто незамінний. Так само це буде дуже корисно для приміщень, які схильні до зараження цвіллю від нестачі сонячного світла і надлишку вологи. Та й для людини це корисно, адже навіть три-чотири вікна не здатні пропустити стільки світла, скільки потрапляє на дах. Пропускання світла  на рівні 87% - 90%. Загальна передача сонячної енергії до 86%.
 4. Стійкий до ультрафіолету
  Великою проблемою для багатьох покрівельних матеріалів є вплив ультрафіолетового випромінювання. Добре, коли дах перебуває в тіні дерев, а якщо ні - то вона схильна до впливу ультрафіолету цілий день. Особливість прозорого шиферу в тому, що він не поглинає промені, як інші матеріали, а пропускає - тому і руйнування від такого випромінювання йому притаманні мінімальні. Коефіцієнт пропускання УФ спектру до 19%. Звідси випливає і ще одна властивість - він не гріється на сонці, знову через те, що пропускає через себе сонячні промені. Це працює точно так само, як і в вікнах, розташованих на сонячній стороні: прозоре скло залишається завжди холодним, навіть в спекотну жару, а ось підвіконня на які падають ці промені через скло - нагрівається. Власне, говорити про якісь деформаціях, пов'язаних з-за підвищеної температури безглуздо, так як нагріти природними умовами такий шифер неможливо. А тепер, варто просто згадати металочерепицю - вже до середини дня вона мало не напружена!
 5. Міцний і безпечний
  У міцності нинішніх пластиків не варто сумніватися. Сучасні технології дійшли до того рівня, що дозволяють створювати матеріали, які витримують не тільки обрушилися опади з градом, а й здатні встояти під раптово зірвався яблуком з рядом зростаючого дерева. Крім того, навіть якщо матеріал буде зруйнований через фізичну перезавантаження - це не будуть сотні осколків, як у скла або азбестоцементного шиферу, а матеріал піде лише тріщинами. Безпека понад усе! Міцність при розтяганні та стичку 70-90 МПа. Міцність при згині 120-140 МПа.
 6. Економний
  Робочий побутової куточок, гараж або інше технічне приміщення з прозорого шиферу більше не потребує використання штучного світла в денний час, а значить - це економія на електроенергії. Не варто забувати, що використання такого матеріалу можливо практично в будь-яких умовах України, адже температура експлуатації коливається від 140 ° C вище нуля і може опускатися до -40 ° C
 7. Екологічно безпечний
  Ні для кого не секрет, що традиційний шифер з азбестоцементу постійно виробить в повітря шкідливі для людини речовини, які можуть провокувати різноманітні захворювання. Склопластиковий шифер ж абсолютно безпечний в цьому плані і його можна використовувати навіть в безпосередньому контакті з людиною.

Звичайно ж, варто згадати і про декілька прикрих мінуси, які обов'язково слід враховувати перед покупкою даного матеріалу:

 • Під час монтажу слід використовувати спеціальні будівельні ліси, тому що стає на шифер ногами не можна, так як це створює велике навантаження в одну невелику точку, що не дуже добре позначається на матеріалі.
 • На жаль, не скрізь буде доцільно використовувати такий матеріал: не всі дахи придатні для застосування вставки з пластикового шиферу, не те що повністю покрити їм.
 • Матеріал тонкошаровий, а значить не може похвалитися високим рівнем теплозахисту.

Якщо порівнювати з достоїнствами, то кількість недоліків мізерно. Найголовніше, визначитися з місцем використання прозорого шиферу , з огляду на його недоліки і шифер сколпластиковий Волнопласт буде служити довго і якісно!


Будмакс
ул. Кирилловская, 160, корпус А 04073 Киев, Украина
(044) 393-93-19,