ГрунтовкаГрунтовка Knauf Grundiermittel (10 кг)
Суперціни
Забрати сьогодні ●

Грунтовка для гіпсових стяжок та штукатурок КНАУФ-Грундірміттель - що не містить розчинників, модифікована щелочеустойчівая полімерна емульсія. Концентрат. Витрата становить 100 г / м 3 . Гру..

746.70 грн/шт.

Грунтовка Knauf Haftgrund (5 л)
Забрати сьогодні ●

Грунтовка Knauf Haftgrund служит в качестве грунтовки, не содержащей растворителей, для поверхностей впитывающих и не впитывающих влагу, таких как бетон, цементный монолитный пол, известково-..

172.50 грн/шт.

Грунтовка Knauf Tiefengrund (10 л)
Суперціни
Забрати сьогодні ●

Кнауф Tiefengrund - це виготовлений промисловим способом грунт універсального застосування для стін, підлог і стель для бетону гіпсокартону, штукатурки. Зміцнює поверхню і покращує зчеплення...

244.20 грн/шт.

Грунтовка інтер'єрна Момент молочно-біла (10 л)
Забрати сьогодні ●

Грунтовка Момент використовується для підвищення адгезії (зчеплення шарів підстав), а також для закріплення самого верхнього шару. Так як грунтовка має дрібні розміри частинок, які глибоко пр..

118.08 грн/шт.

Грунтовка адгезійна Ceresit CT 19 біла (15 кг)
Суперціни
Забрати сьогодні ●

Грунтовка Ceresit марки CT 19 Бетонконтакт використовується для підвищення адгезії (зчеплення шарів підстав), а також для закріплення самого верхнього шару. Грунтовка орієнтована на підготовк..

718.20 грн/шт.

Грунтовка адгезійна Knauf Бетоконтакт рожева (20 кг)
Суперціни
Забрати сьогодні ●

Грунтовка Knauf марки Бетонконтакт використовується для підвищення адгезії (зчеплення шарів підстав), а також для закріплення самого верхнього шару. Грунтовка орієнтована на підготовку поверх..

1 144.80 грн/шт.

Грунтовка антисептична Корабельна для мінеральних поверхонь (2 л)
Забрати сьогодні ●

Грунтовка біозахисними Корабельна використовується для виведення і очищення поверхонь від грибків, цвілі, мохів та інших біологічних забруднень. Так як грунтовка має дрібні розміри частинок, ..

34.98 грн/шт.

Грунтовка глибокопроникаюча Ceresit CT 17 Супер безбарвна (10 л)
Забрати сьогодні ●

Грунтовка глибокопроникаюча Ceresit марки CT 17 супер використовується для підвищення адгезії (зчеплення шарів підстав), а також для закріплення самого верхнього шару. Грунтовка орієнтована н..

305.88 грн/шт.

Грунтовка глибокопроникаюча Polimin АС 7 (10 л)
Суперціни
Забрати сьогодні ●

Грунтовка застосовується для зміцнення верхнього шару різних основ, зменшення водопоглинання, а також для поліпшення зчеплення основи з наступними шарами покриття. Завдяки малому розміру част..

155.94 грн/шт.

Грунтовка глибокопроникаюча Момент молочно-біла (10 л)
Забрати сьогодні ●

Грунтовка Момент використовується для підвищення адгезії (зчеплення шарів підстав), а також для закріплення самого верхнього шару. Так як грунтовка має дрібні розміри частинок, які глибоко пр..

171.60 грн/шт.

Грунтовка Ельф Фунгіцид Д07 біла (1 л)
Забрати сьогодні ●

Грунтовка біозахисними Ельф марки Д-07 використовується для виведення і очищення поверхонь від грибків, цвілі, мохів та інших біологічних забруднень. Так як грунтовка має дрібні розміри части..

35.58 грн/шт.

Грунтовка по металлу Зебра ГФ-021 №87 красно-коричневая (0,9 кг)
Забрати сьогодні ●

Грунтовка алкаидная Зебра марки ГФ-021 используется для повышения адгезии (сцепления слоев оснований), под покраску разнообразными эмалями. Кроме того, грунтовка предотвращает развитие корроз..

71.28 грн/шт.

Показано 1 по 12 з 35 (Всього сторінок 3)

Грунтовка представлена ​​спеціальним складом, який наноситься на поверхню перед проведенням подальших ремонтних робіт, застосовується окремо для стелі, стін і статі. Будівельний грунт обов'язково застосовується перед нанесенням таких матеріалів, як фарба, плитка або шпаклівка. В іншому випадку необроблена поверхня починає руйнуватися, тріскатися і відпадати.

Типи і види будівельного грунту

Серед всіх будматеріалів споживачам доступний широкий вибір складів і сумішей. Різниця особливостей і властивостей використання дозволяє підібрати оптимальний варіант для кожного окремо випадку. Виробники пропонують ґрунти наступних типів:

  • акриловий — універсальний, сумісний з більшістю будівельних матеріалів, підходить для обробки гіпсокартону, дерева, бетону (крім металу, так як є велика ймовірність виникнення корозії), найчастіше використовуються перед наклеюванням шпалер;
  • гліфталевий — призначений для обробки металевих поверхонь, володіє різким і неприємним запахом, які не підходить для використання в приміщеннях з високим рівнем вологості;
  • алкідні — призначені для металевих і дерев'яних поверхонь, здатні не тільки вирівняти, але і знезаразити поверхню, захистити дерев'яну поверхню від виникнення і розвитку грибків і гнилі;
  • шелакові — розроблені для обробки дерева, перешкоджають виділенню смоли після закінчення всіх робіт;
  • перхлорвінілова — універсальний вид, оптимально справляється з захистом від руйнування бетону, металу і цегляної кладки, допускається її нанесення навіть на старий шар штукатурки, але при цьому не підходить для дерев'яних поверхонь;
  • епоксидні — в першу чергу рекомендуються для металу і бетону, так як забезпечують захист від корозії і глибоке просочення;
  • полівінілацетатні — відносяться до спеціалізованим, використовуються для певних складів.

Додатково виробники розробили розподіл товарів на кілька основних категорій в залежно від виду робіт — зовнішньої або внутрішньої.

Рекомендації до нанесення грунту

Найголовніше — очищення поверхні від старих будівельних матеріалів, слідів фарби, цвяхів і плям. В разі виявлення цвілі використовує додаткове покриття антигрибкової грунтовки, що запобігає подальший розвиток цвілі по закінченню ремонту. Грунт наноситься виключно на рівну поверхню, в це допоможе використання шпаклівки.

Купити грунт і інші будматеріали для проведення ремонтних робіт ви зможете в нашому інтернет-магазині Будмакс. Ціни товарів змінюються в залежно від обраного виробника. Доставка здійснюється по всій території України. Представництва нашої компанії розташовані в найбільших містах країни — в Києві, Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі, Запоріжжі та Вінниці.

Будмакс
ул. Кирилловская, 160, корпус А 04073 Киев, Украина
(044) 393-93-19,